Wpisz i naciśnij Enter

Pizzaportal opinia

Szybkość zamówienia:10 minut

Dziś nietypowy wpis – nie prezentuję bowiem przepisu kulinarnego a moją opinię o serwisie www.pizzaportal.pl. Serwis w którym zamówicie szybko i sprawnie jedzenie, zawsze wtedy kiedy nie macie czasu lub ochoty na gotowanie. Zostałam poproszona o przetestowanie i napisanie swoich uwag. Moja opinia – zdecydowanie polecam!

Opinia:

Największym wyzwaniem jest wybór potrawy!

Jednak zaczynając od początku – pizzaportal.pl umożliwia wyodrębnienie restauracji które dostarczą jedzenie dla wybranej wcześniej lokalizacji. Sprawdza się idealnie w sytuacji kiedy jesteśmy poza domem, na wakacjach, u znajomych. Nie zawsze bowiem znacie okoliczne restauracje.

Zdecydowałam się na zamówienie obiadu do pracy – mnogość wyborów była wyzwaniem, ale skoro zamawiałam jedzenie przez pizzaportal.pl zdecydowałam się właśnie na pizzę.

Najpierw kilka słów o funkcjonalnościach – bardzo prosto możecie wybrać rozmiar, dodatki, domówić sosy czy napoje. Następnie czeka na Was płatność i zamówienie trafia do restauracji. System potwierdzam Wam numer zamówienia oraz dokładny czas realizacji. Sprawdziło się idealnie – zaplanowany dojazd na 14:09 był u mnie nawet kilka minut wcześniej.

pizzaportal

Na koniec serdecznie podziękowania za możliwość zjedzenia przepysznej pizzy z restauracji Biesiadowo – sieci restauracji której nie znałam dotychczas. Dotarła do nas ogromna! pizza familijna, spokojnie starczy dla 4 osób. Ciepła i smaczna!

ZAMAWIAJCIE – POLECAM!

WP_000120

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

One comment

  1. Nie polecam pizzaportal, brak profesjonalizum.
    To że restauracja jest dostępna na stronie wcale nie znaczy że naprawdę jest dostępna. Szkoda że po godzinie można się o tym dopieor dowiedzieć.
    Oczywiście zwrot pieniędzy dopiero po 3 dniach roboczych.
    NIE WARTO!!!!