Wpisz i naciśnij Enter

Wielkanoc dekoracje stołu

Dziś postanowiłam poszukać inspiracji dekoracyjnych na Wielkanoc. Sami zastanawiacie się na pewno jak udekorować wsze stoły w to święto. Oto kilka pomysłów, ja z pewnością wykorzystam je podczas świąt 🙂 Podaję także źródła pomysłów, możecie same obejrzeć inspirację z bliska u źródła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 comments

 1. piękne rzeczy. Coś musze podobnego zrobić do 1 fotki

 2. ten stojak na zdjęciu nr 2 jest świetny

 3. fenomenalne pomysły, ale czy faktycznie świąteczny stół może tak „wykwintnie” wyglądać jak postawi się całe jedzonko? półmiski, zastawę? jaki stół by nie był to zawsze mało miejsca nie wiem jak u Ciebie ale u mnie tak jest:)

 4. dla mnie nr 5 i numer jeden, biel jest cudowna i piękne kryształowe kieliszki

 5. och, piękne! jeju, a może i ja jakoś w tym roku się wystawię? a nie jak zawsze, biały obrus, bazie i kilka pisanek na krzyż..

 6. niesamowite te dekoracje, aż cieżko wskazać najładniejszą 🙂
  pozdrawiam,
  Szana,
  http://www.gastronomygo.blogspot.com

 7. Podziwiam te wszystkie piękne idee wielkanocne.

 8. Piękne, szkoda, że już po świętach…Ale na przyszły rok się przydadzą 😉

 9. […] Jak udekorować stół na Święta Wielkanocne? KOLOROWE DEKORACJE. – Uroczystości – Mowimyjak.pl Wielkanoc dekoracje stołu | nietylkopasta.pl – blog kulinarny Zapraszamy do wypowiedzi i plotkowania na naszym forum- napisz nam o swoim punkcie widzenia […]

 10. Piękne dekoracje! Nawet jeśli nie chcemy zastawiać całego stołu, to warto wykorzystać jakiś element lub pomysł na dekoracje. pozdrawiam