Wpisz i naciśnij Enter

O mnie

MEK_7794

Cześć, mam na imię Ania i gotuję po pracy!

Blog nietylkopasta.pl powstał we wrześniu 2010 roku i od tego czasu zdobył grono wiernych czytelników, którzy chętnie wracają po nowe pyszne przepisy kulinarne, ale także obserwują bloga w kanałach społecznościowych: na Instagramie i Faceooku. Od 2017 roku stworzyłam także kilka ciekawych materiałów video, które możesz obejrzeć na moim początkującym kanale na YouTube.

Na co dzień mieszkam w okolicach Warszawy, gotuje we własnej kuchni a zdjęcia kulinarne i video przygotowuję w moim małym domowym studiu fotograficznym lub w ogrodzie. Wraz z rozwojem bloga oprócz treści związanych z kulinariami zaczęły pojawiać się także wpisy z kategorii podróże oraz lifestyle w moim autorskim projekcie #wmoimstylu.

KSIĄŻKI

Pierwsza książka której jestem współautorką ukazała się w listopadzie 2017. Tytuł „ZAPACH ŚWIĄT PRZEPISY I DIY BLOGERÓW” to pierwszy tego typu projekt w Polsce, stworzony wspólnie z 12 blogerkami z kategorii kulinaria i DIY.

Rok 2018 to czas tworzenia mojego własnego materiału do autorskiej książki kulinarnej. Obecnie cały mój czas wolny, szczególnie w weekendy, poświęcam na tworzenie nowych przepisów i sesje zdjęciowe potraw do nowej książki. Co miesiąc uchylam rąbka tajemnicy moim czytelnikom, opisując postęp prac nad nową książką.

JA W MEDIACH

Zapraszam serdecznie do wysłuchania i obejrzenia:
– grudzień 2017 – RADIO ZET, promocja książki Zapach Świąt
– styczeń 2018 – RADIO TOK FM, program Człowiek 2.0, audycja „Czy blogi wychodzą z mody”
– grudzień 2017 – POLSKIE RADIO CZWÓRKA, Czat Czwórki, promocja książki Zapach Świąt
– grudzień 2017 – RADIO KOLOR, promocja książki Zapach Świąt

WSPÓŁPRACA I KONTAKT

Zachęcam do stałego obserwowania bloga na Facebooku, zBLOGowanych lub Instagramie. Jeśli interesuje Cię współpraca z moim blogiem i statystyki, zapraszam do zakładki WSPÓŁPRACA.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na kontakt@nietylkopasta.pl