Wpisz i naciśnij Enter

Aplikacja mobilna nietylkopasta.pl

I stało się, od dziś możecie mieć aplikację mobilną nietylkopasta.pl w swoim telefonie lub tablecie. Dzięki Apptento jestem pierwszym blogiem kulinarnym dla którego stworzyli aplikację, a Wy możecie mieć moje przepisy bez szukania. Zastanawiacie się na pewno po co Wam aplikacja, skoro możecie zawsze wejść na blog przez wyszukiwarkę. Już Wam to wszystko pisze 😉

po co mi aplikacja mobilna nietylkopasta.pl

  • Możesz mieć dostęp do moich treści od razu po ich opublikowaniu. Nie raz nie dwa najpierw publikuję przepisy, a dopiero w wolnej chwili dzielę się z nimi na Facebooku czy Instagramie. Ty dostaniesz informację o nowym przepisie do 15 minut po publikacji.
  • Możesz zapisywać sobie ulubione przepisy z mojego bloga. To doskonały sposób aby mieć swoje ulubioe przepisy zawsze w kuchni i mieć dostęp do nich za pomocą dwóch kliknięć.
  • Ulubione przepisy to także możliwość ich przeczytania offline. Nie zawsze masz dostęp do Internetu, lub działa on bardzo powoli. Moja aplikacja mobilna to rozwiązanie tej sytuacji.
  • Obserwujesz blog już na Facebooku lub Instagramie? Zapewne obie społeczności nie pokazują Ci wszystkiego co publikuję. Może właśnie przez to nie zobaczysz wszystkich przepisów które przygotowałam dla czytelników bloga. Aplikacja nie ograniczy Ci już zasięgu.

Jestem bardzo ciekawa jak odbierzecie nowy sposób bycia ze mną w kontakcie, własnie dzięki aplikacji mobilnej. Będę wdzięczna za wszystkie wasze spostrzeżenia, zależy mi tak samo jak Wam aby wszystko działało sprawnie i było maksymalnie użyteczne.

Aplikację możecie pobrać zarówno ze sklepu Google Play dla aplikacji Android, oraz sklepu itunes dla użytkowników IOS i sprzętu Apple. W opu sklepach aplikacja jest i zawsze będzie bezpłatna. Linki do pobrania:

Pobierz aplikację na android

pobierz aplikację na ios

Zapraszam 🙂 A w komentarzu pod postem, na Facebooku lub Instagramie dajcie mi znać jeśli zaczęliście korzystać z aplikacji. Będzie mi niezwykle miło 🙂

 

 

Summary
Aplikacja mobilna bloga kulinarnego
Service Type
Aplikacja mobilna bloga kulinarnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

One comment

  1. Aplikacja jest strzałem w 10 ! 🙂 Zdecydowanie brakowało mi takiej opcji, teraz mogę gromadzić Twoje przepisy w łatwy sposób 🙂