Dinery – jedzenie do biura lub na romantyczną kolację

Od czasu do czasu przychodzą u mnie takie momenty gdzie praca uniemożliwia mi codzienne gotowanie, muszę szukać zatem dobrych posiłków na mieście lub w usłudze z dowozem. Kiedyś przez tydzień testowałam dietę pudełkową, ale choć jedzenie było smaczne to samo rozwiązanie całkowicie wyłącza mnie z kuchni. Tym razem przetestowałam jednak opcję bardziej dopasowaną do mojego stylu życia. W Dinery.pl nie muszę decydować się na całotygodniowe menu, mogę zamówić wtedy gdy mam na to ochotę, a posiłki wybrać spośród tych dostępnych na stronie Internetowej.

Pierwsza rzecz która przykuwa uwagę to naprawdę ładne i estetyczne zdjęcia. Każda z potraw ma opisany skład, dzięki czemu wiemy dokładnie co znajduje się w daniu. Ale czy dania naprawdę tak wyglądają?

Postanowiłam zrobić zamówienie z myślą o wieczornej romantycznej kolacji. Zamówiłam przystawkę i zupę na pierwsze danie, dwa dania główne i dwa desery. Dzięki opcji z pomarańczowymi marchewkami widzę od razu, które dania zostały już ocenione przez innych, a po wejściu w opis danego dania na samym dole mogą przeczytać opinię, a nawet sama wpisać własną ocenę produktu. Ponadto widzę dania, które się kończą – w pewnym momencie pojawia się licznik odliczający ilość dań do zera, a gdy danie się skończy serwis proponuje zamów na jutro. Dzięki temu widzę, że wszystkie posiłki przygotowywane są w mniejszych ilościach w miarę potrzeb. Ciekawostką jakiej nie spotkałam na innych serwisach jest możliwość zamówienia dostaw na kilka dniu do przodu i to nie na zasadzie abonamentu wymuszającego codzienne dostawy, ale mogę sobie wybrać dania na wybrane dni na różne pory dostaw co ułatwia zaplanowanie posiłków. Małym mankamentem serwisu jest szybkość zamawiania, ale wiem, iż twórcy serwisu popracują nad jego optymalizacją i przyśpieszeniem procesu.

Wracając do zdjęć. Zastanawiałam się czy zdjęcia oddają rzeczywiste dania i czy nie dostanę kolejny raz dań w styropianowym pudełku na wynos. Aby Wam pokazać jak w pełni prezentują się dania z Dinery.pl zestawiłam zdjęcia ze strony (po lewej), zdjęcie w opakowaniu (środek) i zdjęcie po przełożeniu potrawy na talerz (prawa strona). Sami ocenicie sposób przygotowania i jakość dań 🙂

SAŁATKA Z KURCZAKIEM

KREM Z POMIDORÓW

DETOKS ŻURAWINOWY

CANNELONI Z WARZYWAMI DUSZONYMI W POMIDORACH

KACZKA Z KAPUSTĄ MODRĄ I PIECZONYM JABŁKIEM

PANNA COTA Z MUSEM TRUSKAWKOWYM

MAKOWIEC JAPOŃSKI

Ale wygląd to nie wszystko. Po zrobieniu zdjęć potrawy przeszły test smaku.

Mogę śmiało jednym zdaniem określić, że wszystkie zamówione potrawy były naprawdę pyszne. Wszystko było idealnie doprawione, kaczka niezwykle miękka i soczysta, cannelloni pyszne i delikatne. Szczególnie smakowały na chyba desery i makowiec. Danie główne jest wystarczająco duże, aby najeść się nim na obiad.

Ceny dań są zróżnicowane, ale zależą od samego dania. Przykładowo zupy to koszt 8 zł, sałatki to 16-19 zł a dania główne 18-27 zł. Wybierając potrawę w Dinery.pl deklarujecie już dzień i godzinę przyjazdu zamówienia, a dowóz możliwy jest w sporej części lewobrzeżnej Warszawy. Dinery.pl dowozi na Woli, Ochocie, częściowo Mokotowie i Centrum, Okęciu i Kabatach. Na stronie z zakładce „sprawdź adres” możecie sprawdzić czy miejsce waszej pracy lub zamieszkania leży w zasięgu dostawy.

Odnośniki do mojej strony.

Komentarzy

Pamiętaj, komentarze mnie motywują!