Wianek świąteczny serce

Rok temu o tej porze zapoczątkowałam cykl DIY na moim blogu. I tak to już jest że projekty DIY robię głównie przed świętami, dlatego w tym cyklu pojawiły się już ozdoby na jedne i drugie święta. Wszystkie zagościły w mim domu i stanowią dekorację półek, ścian czy stołu. Podobnie jak te dzisiejsze wianuszki. Utrzymałam je w kolorach które u mnie dominują w święta – biel, srebro. Jeden z wianuszków przełamałam kolorem złotym, inny zaś zielenią.

Podstawy w kształcie serc kupiłam w jednym ze sklepów sieciowych w cenie 9,99. Miały przewiązaną kraciastą wstążkę i dowiązane serduszko drewniane. Moje serca nabrały dzięki kilku ozdobom świątecznego charakteru. Każde z nich jest odrobinę inne, ale stanowią one ciekawą całość jako dekoracja. Będą wisiały w oknach w moim salonie.

 

 

WIANKI DIY – kilka cennych rad:

  • DO PRZYGOTOWANIA POTRZEBUJESZ: bazy wianków, kleju na gorąco, różnych ozdób i wstążek.
  • kup piękne wianuszki będące podstawą. Mogą być zrobione z naturalnych gałązek, sztucznych, patyczków czy innych tworzyw. Myśl o kolorach i fakturach.
  • kupując dodatki pomyśl o różnych wielkościach elementów, kilku odcieniach kolorystycznych oraz malutkich wypełniaczach (jeśli zostanie mała cześć wianka do wypełnienia musisz je mieć!).
  • Tworząc wianek zaczynaj od przyklejenia największych elementów. Klejenie najlepiej zrobić za pomocą kleju na gorąco. Jest on bardzo wydajny, bardzo szybko wiąże i przyklei wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy.
  • Do wykonania moich wianuszków użyłam: zawieszki z głową łosia, styropianowych złotych serduszek, tasiemki w gwiazdki, papierowych gwiazdek w kolorze srebrnym, kolorowego włosia, ozdobnych plastikowych gałązek pokrytych brokatem, serduszka drewnianego pochodzącego z oryginalnego wianka.

Jestem pewna, że sami stworzycie równie piękne ozdoby. Pokażcie mi je koniecznie 🙂 Jeśli korzystacie z Instagrama oznaczacie na zdjęciu @nietylkopasta.pl abym mogła je zobaczyć 🙂

Zapraszam Was także do świątecznych wpisów DIY:
piękne świąteczne wianki DIY
świeca ozdobiona korkami
diy piękne bambki

 

OCEŃ TO DANIE:
recipe image
Nazwa dania:
Wianek świąteczny serce
Autor:
Data publikacji:
Średnia ocena czytelników:
51star1star1star1star1star Based on 4 Review(s)

Odnośniki do mojej strony.

Mogą Cię zaintersować

Komentarzy

Pamiętaj, komentarze mnie motywują!