Wianuszek Wielkanoc DIY – video

To już mój kolejny wianuszek na Wielkanoc. W ubiegłym roku zrobiłam też wianek z jajkami, a bazował na obręczy zrobionej ze startch gazet. Serdecznie zapraszam do tamtego tutoriala z video – wianek Wielkanoc DIY.

Dziś skorzystałam z gotowego podkładu ze sztucznego bukszpanu. Udało mi się kupić podstawę naprawdę bardzo wysokiej jakości, idealną do mojego wianuszka. Wszystkie elementy do mojego wianka kupiłam na Giełgdzie w Broniszach pod Warszawą. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to najlepsze miejsce na takie zakupy. W hali kwiatowej znajdziecie nie tylko ośliny ale i mnóstwo dodatków oraz elementów wyposażenia wnętrz.

Koszty elementów do mojego wianka: podstawa ze sztucznego bukszpanu: 35 zł (możesz znaleźć i tańsze wersje, ale są zdecydowanie gorszej jakości), jajka: 5-7 zł za opakowanie, ja użyłam 2 opakowań do mojego wianuszka. Całość: 45-47 zł.

DO PRZYGOTOWANIA WIANKA:
– wianek ze sztucznego bukszpanu
-wydmuszki małych jajek – 2 opakowania
– pistolet do klejenia na gorąco oraz 2-4 wkłady (w zależności od wielkości pistoletu)

WIANKI DIY – kilka cennych rad:

  • Klejąc jajka zacznij rób to kolorami, zaczynając od największych do najmniejszych. Klejenie każdego koloru osobno pozwoli Ci na rozłożenie kolorystyczne na całym wianku.
  • Aby zawiesić wianek możesz dodać do niego tasiemkę lub taśmę z kokardą. Może być to także dodatkowa ozdoba do Twojego wianuszka.

Jestem pewna, że sami stworzycie równie piękne ozdoby. Pokażcie mi je koniecznie 🙂 Jeśli korzystacie z Instagrama oznaczacie na zdjęciu @nietylkopasta.pl abym mogła je zobaczyć 🙂 A tymczasem zapraszam na video i zachęcam do subskrybowania mojego kanału na YouTube.


Polecam Wam także inne moje wpisy DIY:
świeca ozdobiona korkami z wina
świąteczne bombki DIY
wianek na boże narodzenie
jak suszyć lawendę

Summary
Wianuszek Wielkanoc DIY
Title
Wianuszek Wielkanoc DIY

Odnośniki do mojej strony.

Mogą Cię zaintersować

Pamiętaj, komentarze mnie motywują!