Wpisz i naciśnij Enter

Wianuszek Wielkanoc DIY – video

To już mój kolejny wianuszek na Wielkanoc. W ubiegłym roku zrobiłam też wianek z jajkami, a bazował na obręczy zrobionej ze startch gazet. Serdecznie zapraszam do tamtego tutoriala z video – wianek Wielkanoc DIY.

Dziś skorzystałam z gotowego podkładu ze sztucznego bukszpanu. Udało mi się kupić podstawę naprawdę bardzo wysokiej jakości, idealną do mojego wianuszka. Wszystkie elementy do mojego wianka kupiłam na Giełgdzie w Broniszach pod Warszawą. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to najlepsze miejsce na takie zakupy. W hali kwiatowej znajdziecie nie tylko ośliny ale i mnóstwo dodatków oraz elementów wyposażenia wnętrz.

Koszty elementów do mojego wianka: podstawa ze sztucznego bukszpanu: 35 zł (możesz znaleźć i tańsze wersje, ale są zdecydowanie gorszej jakości), jajka: 5-7 zł za opakowanie, ja użyłam 2 opakowań do mojego wianuszka. Całość: 45-47 zł.

DO PRZYGOTOWANIA WIANKA:
– wianek ze sztucznego bukszpanu
-wydmuszki małych jajek – 2 opakowania
– pistolet do klejenia na gorąco oraz 2-4 wkłady (w zależności od wielkości pistoletu)

WIANKI DIY – kilka cennych rad:

  • Klejąc jajka zacznij rób to kolorami, zaczynając od największych do najmniejszych. Klejenie każdego koloru osobno pozwoli Ci na rozłożenie kolorystyczne na całym wianku.
  • Aby zawiesić wianek możesz dodać do niego tasiemkę lub taśmę z kokardą. Może być to także dodatkowa ozdoba do Twojego wianuszka.

Jestem pewna, że sami stworzycie równie piękne ozdoby. Pokażcie mi je koniecznie 🙂 Jeśli korzystacie z Instagrama oznaczacie na zdjęciu @nietylkopasta.pl abym mogła je zobaczyć 🙂 A tymczasem zapraszam na video i zachęcam do subskrybowania mojego kanału na YouTube.


Polecam Wam także inne moje wpisy DIY:
świeca ozdobiona korkami z wina
świąteczne bombki DIY
wianek na boże narodzenie
jak suszyć lawendę

Summary
Wianuszek Wielkanoc DIY
Title
Wianuszek Wielkanoc DIY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *