Wielkanocny wianek DIY – video

Zbliża się Wielkanoc, więc zapewne już myślicie o ozdobach Waszych wnętrz i stołów podczas rodzinnych spotkań. Mam dla Was idealny tutorial. Co najważniejsze do przygotowania tego wianka nie potrzebujecie nietypowych gadżetów. Jajeczka którymi ozdobiłam wianek kupiłam w jednym z dużych supermarketów na dziale Wielkanoc który już jest przygotowany. Podobnie włosie którym pokryłam wianek.

Wianuszek możecie zrobić na gotowym podkładzie wianku, np podkładzie styropianowym. Pokażę Wam jednak w video jak w prosty sposób zrobić podkład ze starych gazet. Te macie zawsze w domu.

DO PRZYGOTOWANIA WIANKA:
– stare gazety
– szeroka taśma klejąca
– marniał lub włosie do owinięcia wianka
– styropianowe jajeczka ozdobne
– pistolet do klejenia na gorąco oraz 2-4 wkłady (w zależności od wielkości pistoletu)

WIANKI DIY – kilka cennych rad:

  • Klejąc jajka zacznij od tych największych i zrób z nich bazę. Podziel jajeczka kolorami, dzięki temu będziesz w stanie równomiernie „namalować” wianek.
  • Do przygotowania wianka użyj gazet które są nieco bardziej sztywne, idealnie nadają się do tego czasopisma kolorowe. Po przygotowaniu i obklejeniu wianuszka uformuj ładny kształt.

Jestem pewna, że sami stworzycie równie piękne ozdoby. Pokażcie mi je koniecznie 🙂 Jeśli korzystacie z Instagrama oznaczacie na zdjęciu @nietylkopasta.pl abym mogła je zobaczyć 🙂 A tymczasem zapraszam na video i zachęcam do subskrybowania mojego kanału na YouTube.

Polecam Wam także inne moje wpisy DIY:
świeca ozdobiona korkami z wina
świąteczne bombki DIY
wianek na boże narodzenie
jak suszyć lawendę

Summary
Wianek Wielkanocny DIY
Title
Wianek Wielkanocny DIY

Odnośniki do mojej strony.

Mogą Cię zaintersować

Pamiętaj, komentarze mnie motywują!